Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Mavi Dünya Okullarının ilk ve en önemli yol gösterici ilkesi “önce iyi insan yetiştirmektir”. Eğitimden arttırdığını yine eğitime katarak büyüyen kurumumuz; öğrencisini sadece hayatının çeşitli aşamalarında karşılaşacağı sınavlara değil, doğrudan hayata hazırlar.

Bu okulda sadece güler yüzlü öğretmen ve çalışanlar vardır. Mutlu bir eğitim öğretim ortamı yaratarak, öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek öncelikli hedefimizdir.

Modern eğitim teknikleri kullanan öğretmenlerimiz, teknolojik alt yapımız, yabancı dil eğitim programımız, kültür sanat faaliyetlerimiz, yaşam boyu spor anlayışımız Mavi Dünya Okullarının farklı ve güçlü yanlarıdır.

Yaşam boyu öğrenmekten keyif alan, dünyayla bütünleşen, zihinleri aydınlık, özgüveni yüksek, çevre bilinci olan, sosyal donanımı yüksek öğrenciler bu okulda yetişir.

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Saygı ve Özlemle Anıyoruz 🌹

10 Kasım Salı günü Saat 09.05’i gösterdiğinde; bağımsızlığımızı sağlayan, yurt ve millet bütünlüğünü koruyan, cumhuriyetimizin kurucusu, ULU ÖNDER ATATÜRK ve silah arkadaşları için 2 dakikalık saygı dur

DEVAMI
Saygı ve Özlemle Anıyoruz 🌹

Cumhuriyet 97 Yaşında

“ Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz. “ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Mavi Dünya Okulları 1, 8, 12.sınıf öğrenci ve öğretmenlerimiz; pandem

DEVAMI
Cumhuriyet 97 Yaşında

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.