Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Yeni Yıla Merhaba

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıla coşkulu ve enerji dolu bir partiyle girdik. Mavi Dünya Okulları öğrencileri düzenlenen Yılbaşı Partisinde birbirinden eğlenceli anlar yaşadılar. Çeşitli aktivitelerin bulunduğu partide, sihirbazlık gösterileri de büyük ilgi gördü.  Anadolu Lisesi öğrencilerimiz partinin tadını kareoke ve birbirinden güzel şarkılarla dans ederek çıkarırken, ortaokul öğrencilerimiz de Mavi Kültür Merkezinde sinema şöleni yaparak 2020’yi heyecanla karşıladılar.

Mavi Dünya Okulları olarak; “ Yeni Yıla Merhaba” partisinin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 2019’u geride bırakan öğrencilerimizin yeni yılını kutluyor; 2020’de onlara sağlıklı, huzurlu, başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini diliyoruz.

 

ÖNCEKİ HABER

Karne Günü

SONRAKİ HABER

Mavi Dünya Yayın

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Doğa Harikası Abant

Mavi Dünya Okulları İlk ve Ortaokul öğrencileri velileri ile birlikte sayılı doğa harikalarından biri olan Abant’a gezi düzenlediler.

DEVAMI
Doğa Harikası Abant

Çanakkale'den Cumhuriyet'e

“Çanakkale'den Cumhuriyet'e Gerçek Objeler ve Kahramanlar Müzesi Sergisi” Mavi Dünya Okulları öğrenci ve velileri için 2 gün boyunca, okulumuz fuaye alanında ziyaretçilerini ağırladı.

DEVAMI
Çanakkale'den Cumhuriyet'e

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.