Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur
Yeni Eğitim Yılımız Başladı

Yeni Eğitim Yılımız Başladı

Mavi Dünya Okulları 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılına,17 Eylül Pazartesi günü okulumuz bahçesinde yapılan açılış töreniyle başladı.

Okul Kurucumuz, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşen törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını Okul Kurucumuz Ömer DOĞRU yaptı.  Okul Kurucumuz Ömer DOĞRU yaptığı konuşmada, okulumuzun kuruluşundan bugüne geldiği noktayı özetlerken, çizgisinden ödün vermeden Atatürkçü bireyler yetiştirmenin kendisine büyük mutluluk verdiğini vurguladı. Ardından İlkokul müdürümüz Ayşe KÖSTERELİ’nin yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili konuşmasıyla tören devam etti. Mavi Dünya Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrencimiz Mehmetcan DALMAZGİL ise yaptığı konuşmayla duygusal anlar yaşattı.

4.sınıf öğrencilerinden Ezel Lena ÜSEKES’in okuduğu şiirin ardından, öğrencilerimizin hazırladığı  müzik ve halk oyunu gösterileriyle yeni eğitim öğretim yılına coşkulu bir şekilde başlandı.

Mavi Dünya Okulları olarak 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının öğrenci, öğretmen ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyoruz.

ÖNCEKİ HABER

An Outstanding Success Story

Son Haberdesiniz

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Dünya’da Kadın

Mavi Dünya Okulları öğrencilerinin hazırladığı “DÜNYA’da KADIN” konulu resim sergisi, 2 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında çeşitli mekanlarda ziyarete açıldı. Parkora AVM’de düzenlenen açılışa okul idare

DEVAMI
Dünya’da Kadın

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.