Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Saygı ve Özlemle Anıyoruz 🌹

Sen,

ölümün bile silemediği bir tutkusun içimizde…

10 Kasım Pazar günü saat 09.05’i gösterdiğinde; bağımsızlığımızı sağlayan, yurt ve millet bütünlüğünü koruyan, cumhuriyetimizin kurucusu, ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla törenimiz başladı. Anma töreni görevli öğrenciler ve velilerimizin katılımıyla okulumuzun Kültür Merkezinde gerçekleşti.

“O gün cesur bir yürek sustu. Ama bugün milyonlarcası onun için atmaya devam ediyor.” diyen ortaokul ve lise öğrencilerimizin hazırladığı “Atatürk Kimdir?” temalı oratoryo sunuldu. Program 3.sınıf öğrencilerimizden Ömer Mete ÜNER ve Ece GÜNERİ’nin  “Nasıl Söylerim Öldüğünü” şarkısını seslendirmesiyle devam etti. Ardından Lise öğrencilerimizden Aylin ENGİN ve Eren İLHAN Zeybek ve Modern danstan oluşan bir gösteri sergilediler.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Programının hazırlanmasında ve sunumunda görev alan tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve sayın velilerimize teşekkür ediyor, Ata’mızın huzurunda saygıyla eğiliyoruz.

ÖNCEKİ HABER

24 Kasım Öğretmenler Günü

SONRAKİ HABER

Anıtkabir Ziyaretimiz

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Dünya’da Kadın

Mavi Dünya Okulları öğrencilerinin hazırladığı “DÜNYA’da KADIN” konulu resim sergisi, 2 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında çeşitli mekanlarda ziyarete açıldı. Parkora AVM’de düzenlenen açılışa okul idare

DEVAMI
Dünya’da Kadın

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.