Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Karne Günü

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı I.Döneminin sonu olan 17 Ocak Cuma günü, öğrenciler karne heyecanı ve tatil sevincini birlikte yaşadılar. Yoğun bir eğitim-öğretim döneminin ardından, emeklerinin verdiği sonucu görmek isteyen öğrenciler, merakla bekledikleri karnelerine kavuştular.

Öğrencilerimizin mutluluğunu ve heyecanını paylaşmak isteyen Mavi Dünya velileri de bugünlerinde onları yalnız bırakmadılar. Öğrencilerimiz; İstiklal Marşı ve Mavi Dünya Okul Marşını hep bir ağızdan söylediler. Ardından İlkokul Müdiresi Ayşe KÖSTERELİ törendeki konuşmasında; öğrencilerin yarıyıl tatilini iyi değerlendirip II.dönemde başarılarının daha da artmasını, iyice dinlenmelerini ve bolca oyun oynamalarını söyleyip iyi tatiller diledi. Tören alanından servislerle evlerine gönderilen öğrencilerimize, Mavi Dünya Okulları ailesi olarak iyi tatiller diliyoruz.

ÖNCEKİ HABER

Çanakkale'den Cumhuriyet'e

SONRAKİ HABER

Karne Günü

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Doğa Harikası Abant

Mavi Dünya Okulları İlk ve Ortaokul öğrencileri velileri ile birlikte sayılı doğa harikalarından biri olan Abant’a gezi düzenlediler.

DEVAMI
Doğa Harikası Abant

Çanakkale'den Cumhuriyet'e

“Çanakkale'den Cumhuriyet'e Gerçek Objeler ve Kahramanlar Müzesi Sergisi” Mavi Dünya Okulları öğrenci ve velileri için 2 gün boyunca, okulumuz fuaye alanında ziyaretçilerini ağırladı.

DEVAMI
Çanakkale'den Cumhuriyet'e

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.