Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur
Geleneksel LÖSEVKermesimiz

Geleneksel LÖSEVKermesimiz

Mavi dünyanın güzel yürekli çocukları bu yılda yine çok büyük bir yardım kampanyasına imza attı. Lösemili kardeşlerimize yardım için başlattığımız bu kampanyada desteğini esirgemeyen bütün velilerimize, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz...

Son derece coşkuyla geçen kermesimiz için tüm okul seferber olduk satışlar yaptık.. Anasınıfı miniklerimiz de Yerli Malı Haftası dolayısıyla elde ettikleri tüm meyve satışlarının gelirini de lösemili kardeşlerine bağışladılar.

Bursa’da yardım konusunda birinciliği asla elinden bırakmayan Mavi Dünya Okulları kermesten elde ettiği tüm yardımları 21 Aralık Cuma günü öğrenciler ve öğretmenleri eşliğinde LÖSEV Vakfı’na götürdüler. Bizi heyecan içerisinde bekleyen Vakıf görevlileri hem kermes ten elde edilen gelirden hem de ilkokulumuzun sürdürdüğü hediyelik eşyalardan oluşan kolileri de görünce gözyaşlarını tutamadılar.

22.000 TL yardım geliri, 5.000 TL hediyelik eşya ve 1.000 TL Anasınıfı meyve satışı toplamda bu yıl LÖSEV Vakfı’na 28.000 TL yardım yapılmıştır. 

ÖNCEKİ HABER

Kostümlü Yılbaşı Partisi

SONRAKİ HABER

Zooloji Müzesi

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Dünya’da Kadın

Mavi Dünya Okulları öğrencilerinin hazırladığı “DÜNYA’da KADIN” konulu resim sergisi, 2 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında çeşitli mekanlarda ziyarete açıldı. Parkora AVM’de düzenlenen açılışa okul idare

DEVAMI
Dünya’da Kadın

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.