Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Cumhuriyet 96 Yaşında

“Türk Milletinin karakterine en uygun yönetim şekli CUMHURİYETTİR.”
                                                                                  Mustafa Kemal ATATÜRK       

 

Mavi Dünya Okulları öğrenci ve öğretmenleri, Cumhuriyet Bayramımızın 96.yaşını değerli velilerimizin katılımıyla, Mavi Kültür Merkezimizde gerçekleşen törenle kutladılar.

Cumhuriyet'in 96. Yılı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Cumhuriyet Bayramı töreni; açılış konuşması, bir dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. İlkokul öğrencilerimizin hazırladığı bando eşliğindeki koronun seslendirdiği birbirinden güzel marşlarla devam etti. Ardından Anadolu Lisesi öğrencilerimizin oratoryo, drama ve lirik dans gösterileri büyük ilgiyle izlendi.

3.sınıf öğrencilerimiz “Cumhuriyet Valsi”, ortaokul öğrencilerimiz oratoryo, 1.ve 2.sınıf öğrencilerimiz yöresel halk oyunları ile görsel bir şölen sundular. 7.sınıf öğrencilerimiz ise step gösterileriyle Türk Bayrağının yıldızını oluşturarak coşku dolu bir final yaptılar.

Törenimize katılan değerli velilerimize, programın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSUNU bizlere yaşatan Mavi Dünya Okulları öğrencilerine teşekkür ediyor, herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz.

 

 

 

 

ÖNCEKİ HABER

Anadolu Lisemiz Ankara'da

SONRAKİ HABER

Benim Cumhuriyetim

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Dünya’da Kadın

Mavi Dünya Okulları öğrencilerinin hazırladığı “DÜNYA’da KADIN” konulu resim sergisi, 2 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında çeşitli mekanlarda ziyarete açıldı. Parkora AVM’de düzenlenen açılışa okul idare

DEVAMI
Dünya’da Kadın

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.